Wesela

Catering weselny to nasza specjalność. Zapewniamy kompleksową obsługę przyjęcia od tradycyjnego powitania Państwa Młodych chlebem i solą  aż do zakończenia imprezy łącznie z rozwożeniem gości weselnych do domu. Przychodząc do nas masz pewność, że Wasze przyjęcie weselne będzie niepowtarzalne, ponieważ każdego klienta traktujemy indywidualnie. Wystarczy odwiedzić nasze biuro, zarezerwować termin, ustalić menu oraz przebieg przyjęcia i wskazać miejsce imprezy, a my zadbamy o to aby otrzymali Państwo jak najwyższy standard usług.

 

W naszej ofercie, oprócz tradycyjnego przyjęcia weselnego, oferujemy wiele dodatkowych atrakcji, które spowodują , że Wasi goście weselni będą zachwyceni niespodziankami jakie dla nich przygotowaliśmy. Są to min.: bufety szwedzkie z potrawami z różnych stron świata ( kuchnia polska, kuchnia śródziemnomorska, kuchnia włoska), bufety tematyczne ( frutti di mare, potrawy z dziczyzny,  stół deserowo-kawowy).

Strzecha ze swojskim jadłem na której pięknie wyeksponowane zostaną potrawy kuchni staropolskiej.

Płonący prosiak tranżerowany przez obsługę przy gościach.

Drink bar z alkoholami świata obsługiwany przez profesjonalnych barmanów.

Płonący tort weselny, który w bardzo atrakcyjny sposób prezentowany jest przez obsługę i serwowany gościom.

 

Nasze menu zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta kulinarne a smak potraw zachwyci Państwa gości.

 

Ceną wyjściową usług cateringowych obejmujących przyjęcia weselne na dzień dzisiejszy jest kwota 109zł dzieci do lat 7 - 50% zniżki.

 

 

 

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w Jaśle, ul. Staszica 38 lub pod numerem tel. 886-696-452/ 698-599-928 lub kontakt mailowy:

www/konkret-catering.com.

 

Oferta weselna do pobrania

 

Polityka Cookies

© 2014  Konkret BM Catering  Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: www.frisson.pl